+48 793 005 828 biuro@bhp-praktyk.pl

Szkolenia BHP online – poznaj naszą ofertę

Zadzwoń: +48 793 005 828

Czy jako zobowiązany do zorganizowania okresowego szkolenia bhp zastanawiasz się jak rozwiązać tę sprawę gdy nie możesz zebrać wszystkich pracowników w jednym miejscu? Gdy stacjonarne szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy nie jest możliwe do zorganizowania, możesz martwić się czy istnieją inne opcje do wyboru. Pozwól, że pomożemy – z przyjemnością przeprowadzimy szkolenie bhp online dla Twoich pracowników!

Nie ulega wątpliwości, że wszyscy pracownicy Twojej firmy powinni zostać zaznajomieni z zasadami BHP. Nowoczesne szkolenia BHP online umożliwiają pracodawcy sprawne przeprowadzenie przez kurs wszystkich swoich pracowników. Także tych tych, którzy na co dzień pracują zdalnie. Bez wątpienia, jest to bardzo wygodne rozwiązanie gdy istnieje potrzeba zorganizowania kolejnego szkolenia okresowego BHP, jednak ze względu na okoliczności nie jest możliwe zgromadzenie pracowników w jednym miejscu na raz. Może to wynikać z braku dostatecznie dużej powierzchni, odległości dzielącej pracowników zdalnych od firmy, bądź też prawa zakazującego spotkań w dużych grupach np. ze względu na epidemię. E-learning to rozwiązanie na poziomie XXI wieku – pozwala na zdobycie niezbędnej wiedzy w dowolnym czasie i miejscu.

Szkolenia BHP online w Twojej firmie

Bezpieczeństwo i higiena pracy to niezwykle ważny aspekt naszego codziennego życia. Szkolenie okresowe bhp ma na celu regularne przypominanie nam jak ważne jest zastosowanie niezbędnych środków ostrożności w codziennych sytuacjach w pracy czy w domu. Przyswojenie sobie wiedzy z takiego kursu jest zatem bardzo istotne – program powinien zostać przedstawiony ciekawie i przejrzyście.

Po odbyciu kilku szkoleń okresowych bhp w naszych głowach pozostaje coraz więcej informacji dotyczących bezpiecznej i higienicznej pracy. Prawidłowe zachowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia to efekt wypracowania w sobie odpowiednich reakcji, o których nie zapomnimy nawet w sytuacjach bardzo stresujących. Te z kolei są możliwe do wypracowania jedynie dzięki regularnemu powtarzaniu i przypominaniu sobie najważniejszych zasad BHP. Szkolenia okresowe BHP mają na celu zagwarantować nam regularność w utrwalaniu wiedzy.

Forma szkolenia tzw. samokształcenia kierowanego – czyli kursu bhp online – pomaga w zaangażowaniu każdego uczestnika. Kursanci w pełnym skupieniu, w dogodnym miejscu i porze przyswajają wiedzę z zakresu bhp. Taka forma nauki to bez wątpienia najlepsze rozwiązanie, by każdy uczestnik szkolenia BHP wyniósł z niego jak najwięcej. Po odbyciu szkoleń BHP wzrośnie poziom bezpieczeństwa i higieny w Twojej firmie, a regularnie odbywające się szkolenie okresowe przypomni pracownikom o najważniejszych założeniach BHP.

Szkolenie BHP online – ciekawiej i wygodniej

Przez wiele lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń BHP nabyliśmy przydatnych wniosków do skonstruowania kursu online, który jest angażujący dla uczestników oraz spełnia wszelkie kryteria rozporządzenia Ministra Pracy i Gospodarki ws. szkoleń z dziedziny BHP z dnia 27 lipca 2004 roku. Forma szkolenia online sprzyja skupieniu poszczególnych uczestników. Taki kurs BHP bez wątpienia przyniesie wiele korzyści wszystkim kursantom, nie tylko w ich codziennych zajęciach zawodowych, ale i w życiu codziennym.

Jakie korzyści przynoszą regularnie przeprowadzane szkolenia BHP dla pracodawców? Jest ich naprawdę wiele. Oprócz tego, że pracodawca może mieć pewność, iż zatrudnia wykwalifikowane osoby z punktu widzenia prawa, dodatkowo jakość i higiena pracy jego zatrudnionych wzrasta. Szkolenia BHP online mają na celu zaznajomić uczestników z czynnikami środowiska ich pracy, które mogą stanowić realne zagrożenie dla zdrowia i życia oraz przedstawić sposoby wykonywania czynności w sposób bezpieczny dla samego sienie, ale i dla współpracowników. Dzięki praktycznemu zastosowaniu przedstawionemu w fabularyzowanym scenkom dobranym indywidualnie do charakteru pracy w Twojej firmie, szkolenie okresowe BHP zostanie z pewnością lepiej zapamiętane.

W kwestii jakości przedstawianego materiału, wiele zależy od pracowników służby BHP i ich przygotowania. Szkolenia przeprowadzane przez naszych pracowników służby BHP są niezwykle rzetelne i zgodne z rozporządzeniem Ministra Pracy i Gospodarki ws. szkoleń z dziedziny BHP z dnia 27 lipca 2004 roku. Zauważając, że zajęcia przeprowadzane metodą samokształcenia kierowanego przynoszą zauważalnie lepsze skutki, zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty szkolenia z zakresu BHP online. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów nabywamy coraz więcej doświadczenia i obserwujemy jakie elementy szkolenia są ciekawe dla kursantów. Celem naszym nie jest tylko przyznanie certyfikatów uczestnictwa oraz odhaczenie, iż obowiązek organizowania szkoleń okresowych BHP przez Twoją firmę został wypełniony. Zależy nam, by kurs został zapamiętany pozytywnie, a zdobyta wiedza stałą się przydatna w praktyce.

Ze względu na charakterystykę zajęć prowadzonych online, zapewniamy dużą elastyczność w doborze czasu przeprowadzenia kursu. Ponieważ nie ogranicza nas miejsce, szkolenie jest dużo wygodniejszą formą dla zatrudnionych oraz łatwiejszą opcją do zorganizowania dla Ciebie. Szkolenie przeprowadzone przez internet to także doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy spotykanie się fizycznie w większych grupach jest ograniczone przez prawo, np ze względu na środki ochrony zdrowia w przypadku epidemii.

Szkolenia szyte na miarę Twoich potrzeb

Z przyjemnością pomożemy Ci w zorganizowaniu szkolenia dla Twoich pracowników. Szkolenie BHP to łatwa forma nauki, z której można skorzystać o każdej porze i w dowolnych warunkach. Zadbamy o to, by szkolenie i przekazywane na nm informacje zapadły głęboko w pamięci uczestników. Przygotujemy odpowiednie materiały, które sprawią, że szkolenie będzie interesujące i przeprowadzone z dozą odpowiedniego humoru. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i podnieś jakość bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie!