+48 793 005 828 biuro@bhp-praktyk.pl

Profesjonalne szkolenia to podstawa. Szkolić można w każdej dziedzinie. Do popularnych szkoleń należą między innymi szkolenia bhp w Gdyni, dzięki którym pracownicy i pracodawcy wiedzą jak postępować w różnych sytuacjach, które mogą zdarzyć się w pracy, na co dzień. Nie panikują, lecz znają przepisy, procedury oraz działają racjonalnie.

Pracodawcy wiedzą, że dobrej klasy szkolenia bhp są bardzo ważne, bez takiego szkolenia nie mają prawo dopuścić pracownika do wykonywania czynności zawodowych. Wysoka jakość szkoleń nie jest fanaberią, lecz faktem. Pracownik musi wiedzieć, jak nie zrobić krzywdy sobie lub innym osobom w pracy. Powinien być przygotowany na takie sytuacje, jak pożar czy atak terrorystyczny, obecnie dzieją się różne rzeczy, więc trzeba o nich mówić. Wiedza o gaśnicach, drogach ewakuacyjnych, miejscu zbiórki podczas ewakuacji – to wszystko powinien posiadać pracownik. Nie może sobie poradzić bez takiej wiedzy oraz umiejętności.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Pracownik musi wiedzieć w jaki sposób udziela się pierwszej pomocy innym osobom, jak działać w sytuacji zagrożenia, wie, gdzie w firmie jest apteczka. Jego wiedza po szkoleniu bhp jest coraz większa, dlatego warto takie szkolenie przejść i cieszyć się jego wysoką jakością. Część szkoleń przeprowadzają firmy zewnętrzne, natomiast część realizują osoby zatrudnione w dziale bhp w firmie lub specjaliści ds. bhp. Odpowiedzialność takiego pracownika jest bardzo duża. Bezpieczeństwo i higiena pracy są ważne, o czym informują szkolenia bhp w Gdyni.

Takie szkolenie odbywa się przez kilka godzin i jest skarbnicą wiedzy o bhp. Uczestnicy szkolenia słuchają, zadają pytania, dyskutują, a na koniec zdają egzamin. Wystarczy 5-6 godzin, aby wiedza pracowników zwiększyła się w sposób znaczący. Każde szkolenia bhp w Gdyni przeprowadzają eksperci, osoby znające tematykę bhp dogłębnie, lubiące swoją pracę. Wysoka jakość szkoleń jest ważna, pracodawca płaci i wymaga, chce, aby jego pracownicy wiedzieli wszystko o bhp i nie panikowali w trudnych sytuacjach. Wchodząc w interakcję z pracownikami, jesteśmy w stanie przekazać wiedzę w formie najlepiej dla nich przyswajalnej. Obecność świetnie przygotowanych i doświadczonych osób prowadzących szkolenie znacząco zwiększa jego jakość.

Dawka wiedzy dla każdego

Biorąc pod uwagę mnogość ofert kursów, nieraz ciężko wybrać najlepszy. Ceny na rynku mogą być podobne, ale jakość potrafi znacząco się różnić. Oferta szkolenia BHP Gdynia została stworzona w taki sposób, aby była:

  • elastyczna – dostosowana dla każdego pracodawcy i pracownika
  • korzystna cenowo
  • wyjątkowej jakości.

Praktyczne informacje przekazywane podczas wykładów bezpieczeństwa i higieny pracy są łatwo przyswajalne i przyjemne w odbiorze. W zależności od potrzeby mogą one obejmować BHP i p poż. Podczas współpracy szkolenia wstępne i okresowe mogą kłaść nacisk na ważne dla danego zakładu tematy. Dzięki temu pracownicy biurowi nie muszą wysłuchiwać o zagrożeniach związanych z pracą na kuchni, a sprzedawca o zabezpieczeniach podczas pracy na wysokościach. Oczywiście nasza firma może również przeprowadzić zbiorowe kursy, na których znajdzie się zróżnicowany personel. W takiej sytuacji tematyka staje się bardziej ogólna, a poszczególne punkty programu zawierają wszelkie niezbędne w świetle prawa wiadomości. Na obszarze Trójmiasta – Gdańsk Gdynia Sopot – ciężko będzie znaleźć porównywalnie elastyczne oferty.

Nie tylko wykłady…

Każdy pracodawca rozumie, że obowiązki w zakresie BHP nie polegają jedynie na przekazaniu wiedzy podwładnym. Oczywiście szkolenie wstępne BHP jest niezbędne, podobnie jak organizowane w pracy szkolenia okresowe. Jednak BHP i PPOŻ to również dokumentacji, która musi być na bieżąco prowadzona i archiwizowana. Dlatego zapraszamy do skorzystania również z innych produktów Kvadro sp.j. Należą do nich:

  • nadzór
  • dokumentacja bezpieczeństwa pożarowego
  • doradztwo
  • analizy i ocena ryzyka zawodowego
  • instrukcje BHP
  • szkolenia wstępne
  • kompleksowa obsługa firm.

Dodatkowe informacje o zakresie usług BHP, a także ceny możemy podać po otrzymania od Państwa wiadomości z zapytaniem lub przez telefon. Sporo odpowiedzi zawiera również nasza strona. Zobacz co dla twojego przedsiębiorstwa mogą oznaczać szkolenia BHP Gdynia i związane z nimi pokrewne produkty.

Dla nowych i starych firm

Usługi BHP szkolenia mają wartość dla każdej firmy, niezależnie jak długo istnieje. W każdym przypadku konieczne jest zebranie odpowiednich dokumentów czy wstępne szkolenie nowo zatrudnionych w zakresie bezpieczeństwa. Nasze kursy nie pomijają żadnych elementów. Zarówno pierwsza pomoc, serwis urządzeń czy ochrona przeciwpożarowa, jeśli regulamin tego wymaga, są standardowo w zakresie materiałowym.

Co istotne możemy przejąć zadania służby BHP szkoląc zarówno pracowników administracyjno biurowych, inżynieryjno-technicznych, jak i tych na stanowiskach robotniczych. Szkolenia BHP Gdynia prowadzone w ramach kompleksowej obsługi klienta spełniają wszystkie normy prawne. Zaopiekujemy się twoją firmą i pracownikami. Przyjedziemy pod wskazany adres i podejmiemy się ochrony Twojego bezpieczeństwa. Zapewniamy obsługę z zakresu BHP. Wierzymy, że nasze logo i marka zawsze będą dobrze kojarzone.