+48 793 005 828 biuro@bhp-praktyk.pl

O firmie BHP Praktyk – Szkolenia BHP

Zdrowie i bezpieczeństwo ludzi jest dla nas najważniejsze. Pomagamy więc naszym Klientom w dostosowaniu się do aktualnych przepisów dotyczących BHP i ochrony przeciwpożarowej występujących w danym kraju, w nieustannej poprawie warunków pracy, kształtowaniu właściwych postaw kadry kierowniczej oraz szukaniu odpowiednich rozwiązań i szkoleń.

Uświadamiamy wszystkich pracodawców i osób kierujących pracowniami, że są zobowiązani zapewnić bezpieczne i niezagrażające zdrowiu odpowiednie warunki pracy. Jest to możliwe tylko dzięki odpowiednim szkoleniom pracowników w zakresie BHP i ochrony PPOŻ.

Okazujemy się dla nich partnerami, którym dokładnie ukazujemy obowiązki, rozwiązania i praktyczną wiedzę, która pozwala zadbać o bezpieczeństwo pracy. Dzięki temu od wielu lat przyczyniamy się do zmniejszenia skali zagrożeń i wypadków w firmach.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wszystkie organizowane przez nas kursy i szkolenia BHP oraz PPOŻ cechuje wysoki profesjonalizm, dzięki czemu są miło zapamiętywane przez wszystkich uczestników. Dbamy o przekazanie im praktycznej i jak ważnej wiedzy, która pochodzi od wykwalifikowanej kadry specjalistów w zakresie BHP oraz specjalistów ochrony PPOŻ.

Zalety:

  • prowadzimy szkolenia w dogodnej formie (kursy, seminaria, instruktarz, samokształcenie kierowane)
  • dostarczamy uczestnikom szkoleń materiały
  • ustalamy odpowiedni program, termin, czas trwania oraz ilość wykładów
  • szkolimy pracowników wszystkich grup zawodowych

Gwarantujemy pełen zakres doradztwa, wysokie kwalifikacje zawodowe potwierdzone licznymi uprawnieniami, certyfikatami i szkoleniami. Nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowywana do potrzeb Klienta. Zapraszamy Państwa do skorzystania z zakładki kontakt. Drogą telefoniczną bądź elektroniczną odpowiemy Państwu na szczegółowe zapytania dotyczące świadczonych przez nas usług.

Usługi i szkolenia BHP świadczymy głównie dla firm z Torunia, Bydgoszczy, Świecia, Grudziądza, Inowrocławia, Włocławka i Gdańska, Gdyni i Sopotu. Współpracujemy także z klientami z innych miast w województwach: kujawsko-pomorskie, pomorskie i wielkopolskie.