+48 793 005 828 biuro@bhp-praktyk.pl

Kurs BHP Online – zorganizuj to z nami

Zadzwoń: +48 793 005 828

Z zasadami BHP powinni zostać zapoznani wszyscy pracownicy firmy. Obowiązek ten pracodawca może spełnić z pomocą nowoczesnych szkoleń bhp online. E-learning pozwala na zdobycie niezbędnej wiedzy w tej dziedzinie w dowolnie wybranym czasie i miejscu. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie dla pracodawcy, który musi zorganizować szkolenie okresowe BHP, jednak ze względu na różne okoliczności, nie może zgromadzić całej grupy pracowników w tradycyjny sposób. Bez wątpienia każdy pracownik powinien zostać przeszkolony z zasad BHP. Pracodawca może być pewien, że każdy uczestnik kursu przyswoi sobie wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, pozna związane z nią regulacje prawne oraz nauczy się prawidłowych reakcji w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia swojego oraz pozostałych pracowników. Mając wieloletnie doświadczenie w branży rozumiemy, jak ważne jest przedstawienie istotnych zasad w ciekawy i łatwy do przyswojenia sposób. Pozwól, że przeprowadzimy szkolenie okresowe bhp w Twojej firmie!

Kurs BHP online – poznaj plan szkolenia

Lata doświadczenia w pracy stacjonarnej pozwoliły nam na wysnucie wniosków i przygotowanie programu szkoleń bhp przedstawianego w sposób zabawny, łatwym do zrozumienia i przyjaznym językiem. Ponadto, skrupulatnie przygotowane szkolenia okresowe BHP online, zawierają elementy zachęcające do interakcji i aktywności. Dzięki temu kursanci nie mogą się nudzić i przyswajają wiedzę z większą szansą na zapamiętanie całości prezentowanego materiału.

Szkolenia bhp mają na celu umożliwić uczestnikom zaznajomienie się z czynnikami środowiska ich pracy, które mogą powodować zagrożenia dla bezpieczeństwa i zdrowia. Kursanci poznają także odpowiednie środkami i działania zapobiegawcze. Dlatego plan szkolenia dostosowujemy indywidualnie do charakterystyki pracy wykonywanej przez szkolonych. Ponadto nasze szkolenia BHP pozwalają nabyć biorącym w nich udział pracownikom umiejętności wykonywania pracy w sposób bezpieczny dla siebie i innych osób. Dowiedzą się także wszystkiego na temat postępowania w sytuacjach awaryjnych oraz udzielenia pomocy osobie, która uległa wypadkowi. 

Szkolenie okresowe BHP praktyczne w życiu codziennym

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważne są  przekazywane przez nas informacje. Stanowią one podstawę bezpieczeństwa w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Wiedza, którą staramy się przekazać, ma także niemały wpływ na codzienne życie uczestników kursów. Dlatego rozumiemy, że prezentowane przez nas treści muszą zostać przedstawione w sposób zrozumiały i ciekawy. Interesujące szkolenie bhp, w trakcie którego zaprezentowane są dziesiątki przykładów zachowań i sytuacji, pomaga zrozumieć i raz na zawsze zapamiętać podstawowe zasady BHP. Każde przeprowadzane przez nas szkolenie bhp to wyzwanie, by każdy mógł wynieść z odbytego szkolenia tak dużo, jak to tylko możliwe.

Szkolenie BHP przeprowadzane przez naszych specjalistów jest fabularyzowane, dzięki czemu jeszcze bardziej zyskuje na atrakcyjności. Materiały szkoleniowe opierają się o scenki sytuacyjne pozwalają zaobserwować zastosowanie przyswajanych zasad w realnym życiu. Celem kursu nie jest bowiem jedynie odhaczenie, że szkolenie okresowe się odbyło. Bardzo chcemy, by kurs został zapamiętany pozytywnie, a nabyta wiedza, by okazała się przydatna w sytuacji kryzysowej. Każdy poszczególny moduł tematyczny poświęcony jest praktycznym zastosowaniom nabywanych informacji. Interaktywny aspekt e-learningu pozwala na zerwanie z biernym odbiorem szkoleń okresowych BHP.

Szkolenia BHP online – realizacja obowiązków pracodawcy i pracownika

Wykonywanie obowiązków wynikających z tytułu umowy o pracę zobowiązuje daną osobę do odbycia szkolenia z zakresu BHP. Ze względu na regulacje prawne, duża część pracowników staje przed koniecznością ukończenia takiego szkolenia i otrzymania certyfikatu uczestnictwa. Pracodawca, by ułatwić swoim pracownikom realizację ich obowiązków, może zapewnić im dostęp do kursu BHP przez internet. Dzięki temu będą mogli skorzystać z internetowej wersji szkolenia BHP, co jest bardzo wygodne – zarówno dla pracodawcy jak i pracowników. Jest to zwłaszcza wskazane, gdy choć część pracowników wykonuje swoje zadania w formie zdalnej.

Materiał szkoleniowy stworzony przez specjalistów

Materiały szkoleniowe przygotowane przez pracowników służby BHP mających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów, są na najwyższym poziomie merytorycznym.  Prowadzone przez nas szkolenia BHP online są zgodne z najnowszymi rozporządzeniami Ministra Gospodarki i Pracy. Ze względu na to, że stawiamy na rzetelność przedstawianych informacji, nie powielamy mitów i jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania kursantów – tak by po szkoleniu pozostali bez żadnych wątpliwości związanych z poruszaną tematyką.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom higieniczne i bezpieczne warunki. Ponadto, niedozwolone jest dopuszczenie pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada on wymaganych umiejętności lub kwalifikacji bądź certyfikatów. Brak dostatecznej znajomości przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny także stawia pod znakiem zapytania zatrudnienie takiego pracownika. Obowiązkiem pracodawcy jest więc przeszkolenie wszystkich swoich pracowników i zapewnienie szkolenia bhp przed dopuszczeniem ich do pracy. Kolejno wskazane jest regularne organizowanie okresowych szkoleń w trakcie zatrudnienia.

Szkolenie BHP online – dostępne kiedy go potrzebujesz

Ze względu na naturę szkoleń prowadzonych online, zapisy prowadzimy dla Was 24/7. Ta ogromna elastyczność dotycząca czasu przeprowadzenia szkolenia to niewątpliwie ogromna zaleta. To dzięki temu, że szkolenia przez internet nie wymagają spotkań twarzą w twarz, mogą odbywać się w porze dostosowanej do potrzeb szkolonego. Kursanci mogą zapoznać się z wiedzą i materiałem w pełnym skupieniu i w najodpowiedniejszym dla nich momencie – tak by mogli skorzystać z przedstawianych informacji w jak najpełniejszej mierze. Jest to znacznie wygodniejszym i elastyczniejszym rozwiązaniem niż ustalanie jednego, konkretnego terminu szkolenia dla dużej grupy uczestników. Ponadto, jest to doskonałe rozwiązanie podczas nieprzewidzianych sytuacji, gdzie nie jest dozwolone zgromadzanie się dużej grupy osób, lub gdy spora część pracowników wykonuje swoje obowiązki zdalnie.

Szkolenia BHP online są łatwą w odbiorze formą nauki, z której można skorzystać w dowolnych warunkach i o każdej porze. Szkolenie BHP online stworzone i przeprowadzone przez naszych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje podniesienie jakości bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie.